Våra affärsområden

Järnväg Underhåll

Niklas Sundel

Niklas Sundel

Affärsområdeschef Järnväg Underhåll

072-383 70 40

niklas.sundel@nrcgroup.se
Magnus Nordström

Magnus Nordström

Projektchef Hallsberg

073-065 11 91

magnus.nordstrom@nrcgroup.se
Thomas Samuelsson

Thomas Samuelsson

Projektchef MÅB

070-259 94 30

thomas.samuelsson@nrcgroup.se
Niklas Sundel

Niklas Sundel

Projektchef VGV

072 383 70 40

niklas.sundel@nrcgroup.se
Per-Johan Wadin

Per-Johan Wadin

Projektchef BKB/KTK

073-073 52 51

per-johan.wadin@nrcgroup.se
Kajsa Dragstedt

Kajsa Dragstedt

KMA

073-079 25 10

kajsa.dragstedt@nrcgroup.se

Anläggning

Per Anders Quist

Per Anders Quist

Affärsområdeschef Anläggning och Regionchef Öst

076-521 64 65

per.anders.quist@nrcgroup.se
Martin Söder

Martin Söder

Regionchef Mitt

073-837 40 50

martin.soder@nrcgroup.se
Stefan Wigardt

Stefan Wigardt

KMA

072-551 70 50

stefan.wigardt@nrcgroup.se
Hannah Österberg

Hannah Österberg

Operativ chef Region Mitt

073-645 18 42

hannah.osterberg@nrcgroup.se

Järnväg Projekt

Bengt Svanberg

Bengt Svanberg

Affärsområdeschef Järnväg Projekt

070-350 74 00

bengt.svanberg@nrcgroup.se
Björn Österberg

Björn Österberg

Regionchef Syd och Väst

073-085 01 02

bjorn.osterberg@nrcgroup.se
Bengt Svanberg

Bengt Svanberg

Regionchef Öst och Nord

070-350 74 00

bengt.svanberg@nrcgroup.se
Dennis Samuelsson

Dennis Samuelsson

KMA

073-523 71 38

dennis.samuelsson@nrcgroup.se

Maskin

Anders Ramnor

Anders Ramnor

Maskinchef

070-754 47 17

anders.ramnor@nrcgroup.se
Tobias Kumlin

Tobias Kumlin

Logistik/Planering

070-309 64 95

tobias.kumlin@nrcgroup.se
Jan Eliasson

Jan Eliasson

Driftansvarig

072-700 86 47

jan.eliasson@nrcgroup.se
Kajsa Dragstedt

Kajsa Dragstedt

KMA

073-079 25 10

kajsa.dragstedt@nrcgroup.se

This site uses cookies, as explained in our cookie policy. If you agree to our use of cookies, please close this message and continue to use this site.